USŁUGI

Wygraj z nowotworem

DEDYKOWANE LECZENIE CHORÓB NOWOTWOROWYCH


W leczeniu chorób nowotworowych wybieramy to, co najlepsze z medycyny konwencjonalnej, nowoczesnej i naturalnej.

Współczesna medycyna znalazła już metody wyleczenia większości chorób. Umów się na konsultację i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.


Ekspresowe działanie w chorobie

ZABIEGI I OPERACJE


Kiedy walczysz z chorobą, liczy się czas oraz szybki i precyzyjny dobór odpowiedniej metody leczenia.

Jesteśmy na bieżąco z postępami w zakresie zarówno leków, jak i możliwości leczenia – współpracujemy z najlepszymi klinikami oraz specjalistami. Dzięki temu, gdy powierzasz nam opiekę nad swoim zdrowiem, masz pewność, że otrzymasz wszystko czego potrzebujesz: odpowiednie informacje, właściwą diagnozę i skuteczne leczenie.

Jeśli poważnie zachorujesz, z S7Concierge zyskujesz dostęp do konsultacji z najlepszymi lekarzami. Wystarczy jeden telefon, a my natychmiast zaangażujemy się w Twoją sprawę, bo wiemy, jak ważny jest czas. Zapewniamy leczenie każdej choroby tak szybko i tak skutecznie, jak to tylko możliwe.


Kluczowa profilaktyka

DIAGNOSTYKA I BADANIA


Możesz zatrzymać rozwój wielu chorób i zachować zdrowie. Cukrzyca, rak czy osteoporoza to tylko niektóre ze schorzeń, których masz szansę uniknąć, dzięki kontroli stanu zdrowia i profilaktyce. Wykryj je zanim pojawią się objawy.

Z naszym zespołem ekspertów dobierasz badania optymalne dla siebie – pod kątem wieku, historii osobistej i rodzinnej oraz czynników ryzyka. Zyskujesz dostęp do zaawansowanych technik diagnostycznych. Otrzymujesz dogłębny, łatwy do zrozumienia raport z zaleceniami naszego eksperta. To daje Ci pewność, że dbasz o swoje bezpieczeństwo i samopoczucie fizyczne na najwyższym poziomie.

W przypadku wykrycia choroby masz natychmiastowym kontakt ze specjalistami gotowymi do szybkiej reakcji.


Uśmiechnij się!

STOMATOLOGIA I PROTETYKA


Uśmiech otwiera wiele drzwi. Zadbaj o niego z S7Concierge.

Najwyższa jakość usług dentystycznych i protetycznych jest dzięki S7Concierge na wyciągnięcie Twojej ręki. O stan Twojego uzębienia zadbają najlepsi specjaliści i renomowane kliniki. Skorzystasz z innowacyjnych metod leczenia oraz sprzętu, do których dostęp gwarantuje Ci optymalne efekty.

Współpracujemy wyłącznie z cenionymi placówkami – stawiamy na wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Na umówionej przez nas wizycie zyskujesz indywidualnie opracowany plan leczenia, doskonale dobrany do Twoich potrzeb. O Twoją satysfakcję dbamy od etapu konsultacji aż po finalizację leczenia.


Zdrowie jest piękne

MEDYCYNA ESTETYCZNA


Popraw komfort swojego życia oraz samopoczucie, dzięki medycynie estetycznej.

Jeśli czujesz potrzebę pozbycia się niedoskonałości ciała, S7Concierge pomaga Ci osiągnąć wymarzone efekty. Możesz liczyć na nie dzięki kompleksowemu podejściu – prowadzimy Cię przez cały proces leczenia. Uznani specjaliści przeprowadzają diagnostykę i dobierają odpowiednie działania, dbając przy tym o Twoje maksymalne bezpieczeństwo. Na indywidualnej konsultacji zyskujesz niezbędną wiedzę o danej procedurze, bo dbamy o to, by Twoja decyzja była w pełni świadoma.

Nawet w kwestiach estetycznych najważniejsze jest dla nas zdrowie.


Pełna swoboda ruchu

REHABILITACJA I FIZJOTERAPIA


Łączymy Cię ze specjalistami gwarantującymi najwyższą jakość usług z zakresu fizjoterapii i rehabilitacji.

Wspieramy Cię w powrocie do zdrowia i osiągnięciu pełnej sprawności po urazach oraz wypadkach. Współpracujemy z klinikami posiadającymi najnowocześniejszy sprzęt medyczny i oferującymi innowacyjne metody leczenia. Nasi lekarze wyróżniają się wiedzą, doświadczeniem oraz profesjonalnym podejściem do klienta.

Dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej pomóc Tobie lub Twoim bliskim w powrocie do pełnej sprawności.


Więcej niż prywatna opieka medyczna

JESZCZE WIĘCEJ USŁUG DLA CIEBIE

Z dumą oferujemy szereg usług, które koncentrują się na zapewnieniu Ci jak najlepszej opieki.

PRIORYTETOWE TRAKTOWANIE KLIENTÓW

Każdy nasz pacjent jest traktowany wyjątkowo. Twoje zdrowie jest dla Ciebie najważniejsze, a nasze zadanie to zadbanie, abyś mógł cieszyć się nim jak najdłużej.


ZABIEGI WYKONYWANE POZA KRAJEM

Z różnych przyczyn część zabiegów nie może być wykonana w Polsce, są też takie, które wykonywane są dużo lepiej poza krajem. Naszym zadaniem jest znalezienie dla Ciebie kliniki spełniającej nasze standardy – na całym świecie.


LECZENIE PACJENTÓW Z ZAGRANICY

Turystyka medyczna stała się popularna. Nie jesteś już ograniczony do możliwości leczenia w danym kraju. Masz wybór i możesz z niego skorzystać. Czasem decyduje jakość, a czasem cena. To Ty wybierasz.


ZARZĄDZANIE PROCESEM LECZENIA

Od momentu przyjęcia zgłoszenia wyszukujemy dla Ciebie najlepsze drogi dojścia do zdrowia i składamy Ci konkretne propozycje. Następnie organizujemy całą logistykę leczenia – aż do wyleczenia. Dzięki temu masz pewność, że jest przy Tobie ktoś, kto ma doświadczenie w podobnych przypadkach.


POMOC W FINANSOWANIU LECZENIA

Czasem nie masz wystarczających środków na leczenie. Wtedy kontaktujemy Cię ze sprawdzonymi firmami finansowymi, które udzielają pożyczek na leczenie.


OSZCZĘDNOŚCI

Znamy rynek medyczny i obowiązujące na nim ceny. Koszty tych samych zabiegów różnią się nawet o 500%, dlatego składając propozycję leczenia klientowi, oferujemy dużo niższe ceny niż ogólnie dostępne na rynku.


100% DYSKRECJI

W sprawach medycznych dyskrecja to podstawa. Dodatkowo chroni Cię tajemnica lekarska.

  • FAST TRACK
  • LECZENIE CHORÓB PRZEWLEKŁYCH
  • LECZENIE STWARDNIENIA ROZSIANEGO (SM)
FAST TRACK

Szybka droga do wybitnych specjalistów.

W przypadku ciężkiej choroby liczy się czas. Dlatego nasi klienci nie stoją w kolejkach, lecz korzystają z funkcji Fast Track, która daje im możliwość umówienia wizyty u wybitnych specjalistów w Polsce i na świecie w rekordowo krótkim czasie.

LECZENIE CHORÓB PRZEWLEKŁYCH

Przy leczeniu chorób przewlekłych ważna jest skuteczna diagnoza. Szukamy przyczyny choroby i miejsca, w którym powstała. Następnie dokładamy wszelkich starań, aby wyleczyć pacjenta, zamiast leczyć go do końca życia. Medycyna naturalna znalazła rozwiązanie na wiele chorób. Umów się na konsultację i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

LECZENIE STWARDNIENIA ROZSIANEGO (SM)

Program terapeutyczno-badawczy, opracowany przez specjalistów z dziedziny neurologii, neurochirurgii, radiologii interwencyjnej oraz psychologii klinicznej. Obejmuje on pełną opiekę nad pacjentem, począwszy od szerokiej diagnostyki, poprzez zabieg a na diagnostyce pozabiegowej kończąc – przez 3 lata po zabiegu.

LOGO-S7CONCIERGE

Naszym zadaniem jest znalezienie najlepszego rozwiązania dla Ciebie i Twojego zdrowia, dopasowanego do Twoich możliwości. Połączyliśmy to co najlepsze z medycyny konwencjonalnej, naturalnej i nowoczesnej, aby dać Ci pełnię możliwości bycia zdrowym. Jeżeli masz problem zdrowotny wystarczy, że do nas zadzwonisz. Znajdziemy co najmniej jedno rozwiązanie i przedstawimy Ci naszą propozycję.

S7Concierge © 2018